Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Kancelária prezidentky odmieta Matovičove výroky o stretnutiach na povalenie vlády
9.1.2022 (Webnoviny.sk) - Prezidentská kancelária sa ohradila voči výrokom ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO). Ten v dnešnej diskusnej relácií TA3 povedal, že hlava štátu sa počas vládnej krízy stretávala s americkou veľvyslankyňou, Máriou Kolíkovou (nom. SaS) a Richardom Sulíkom (SaS) a spoločne „kuli pikle“, ako povaliť vládu.
„Igor Matovič by mal pri svojich výrokoch zvažovať, komu pomáha, keď preberá rétoriku a klamstvá od Roberta Fica (Smer-SD). V relácii TA3 V politike tvrdil, že prezidentka Zuzana Čaputová sa stretla v čase vládnej krízy s veľvyslankyňou USA a mali kuť pikle. Je to klamstvo, s ktorým prišiel Robert Fico. Prezidentka žiadne také stretnutie nemala,“ uviedol hovorca prezidentky Martin Strižinec.
Viac k témam: Diskusia, Klamstvo, Stretnutie
Zdroj: Webnoviny.sk - Kancelária prezidentky odmieta Matovičove výroky o stretnutiach na povalenie vlády © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera