Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Jankovská už nie je štátnou tajomníčkou, vláda schválila návrh ministra Gála
4.9.2019 (Webnoviny.sk) - Monika Jankovská už nie je štátnou tajomníčkou. Z postu ju odvolala vláda SR na návrh ministra spravodlivosti Gábora Gála (Most-Híd). Jankovskú v Legislatívnej rade vlády SR nahradí Edita Pfundtner.
Monike Jankovskej ešte vo štvrtok 22. augusta zaistili mobilný telefón v súvislosti s možnou komunikáciou s Marianom K. pomocou aplikácie Threema.
Okrem nej vzali policajti mobilné telefóny aj viacerým sudcom či prokurátorom. Už bývalá štátna tajomníčka informovala o svojom odchode ešte v utorok 3. septembra. Zatiaľ nie je známe, kto ju nahradí.
Viac o téme: Kočnerova Threema
Viac k témam: Kočner komunikácia Threema, minister spravodlivosti SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Jankovská už nie je štátnou tajomníčkou, vláda schválila návrh ministra Gála © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia