Utorok, 10. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Ján sa zastavil na pár pív a poldecákov, opitý cyklista spadol policajtom rovno pred auto
20.11.2019 (Webnoviny.sk) - Pár pohárikov alkoholu zmohlo 53-ročného cyklistu, ktorý v Starej Turej v okrese Nové Mesto nad Váhom spadol rovno pred policajné auto. Ako informovala trenčianska krajská polícia, Jánovi namerali 2,27 promile alkoholu v dychu. Policajtom priznal, že sa po práci zastavil na pár pív a štyri poldecáky borovičky. Cyklistovi v správnom konaní hrozí pokuta až do 800 eur.
Viac k témam: opitý muž
Zdroj: Webnoviny.sk - Ján sa zastavil na pár pív a poldecákov, opitý cyklista spadol policajtom rovno pred auto © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Na filmovom festivale v Bergame predstavia kolekciu krátkych animovaných filmov Viktora Kubala
Koniec bublinkových fólií či polystyrénových výplní. E-shopy budú musieť baliť tovar po novom
Let’s Dance dnes začína svoju 11. sériu, tancujú Najlepší z najlepších – VIDEO, FOTO