Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Hľadajú svedkov zrážky Citroëna s policajnou Kia Ceed, pri nehode sa zranil jeden z mužov zákona
BRATISLAVA/TRNAVA 11. januára (WebNoviny.sk) - Polícia hľadá svedkov nehody, ktorá sa stala vlani 9. novembra na križovatke ulíc Nitrianska a Priemyselná v Trnave.
Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, krátko pred 16:00 sa tu zrazilo osobné auto Citroën C4 Picasso s policajnou Kia Ceed.
Policajná eskorta, ktorá smerovala do Leopoldova, išla po Nitrianskej ulici a Citroën prichádzal do križovatky po Priemyselnej.
Pri nehode sa zranil aj jeden z policajtov. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158, prípadne osobne na dopravnom inšpektoráte na Starohájskej ulici v Trnave.
Viac k témam: dopravná nehoda, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk - Hľadajú svedkov zrážky Citroëna s policajnou Kia Ceed, pri nehode sa zranil jeden z mužov zákona © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Foto: Japonci na Lomnickom štíte postavili ľadovú sochu, vsadili na lásku muža a ženy
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk