Pondelok, 9. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
HEINEKEN je oficiálnym partnerom majstrovstiev Európy vo futbale 2020
3.12.2019 (Webnoviny.sk) - Holandská pivovarnícka spoločnosť HEINEKEN sa stala oficiálnym partnerom budúcoročných majstrovstiev Európy vo futbale. Počas kontinentálneho šampionátu bude participovať na aktivitách vo fanúšikovských zónach či oceňovaní najlepších hráčov zápasov.
Spoločnosť HEINEKEN uzavretím spolupráce s EURO 2020 nadväzuje na doterajšie futbalové aktivity, keďže už viac ako 20 rokov je partnerom UEFA Champions League. Oficiálne partnerstvo s majstrovstvami Európy, ktoré sa uskutočnia od 12. júna do 12. júla 2020 netradične v dvanástich mestách, posilňuje celosvetový rozmer silnej pivnej značky.
"Chceme naďalej budovať a prehlbovať vzťahy s futbalovými fanúšikmi, a to aj počas budúcoročných majstrovstiev Európy. Vážime si, že sme súčasťou popredných klubových a medzinárodných turnajov, čo nám umožňuje vytvárať ešte pútavejšie zážitky pre priaznivcov tohto športu po celom svete," povedal Hans Erik Tuijt, riaditeľ pre globálne partnerstvá spoločnosti HEINEKEN.
HEINEKEN sa počas šampionátu postará o výnimočné zážitky, či už počas vysielania priamych prenosov vo fanúšikovských zónach alebo participáciou na vyhlasovaní najlepších hráčov jednotlivých stretnutí. Do aktivít bude zapojený aj oficiálny ambasádor futbalových aktivít spoločnosti, bývalý francúzsky reprezentant a držiteľ európskeho titulu, Thierry Henry.
Spojením s EURO 2020 rozšíril HEINEKEN zoznam svojich aktivít s významnými svetovými, či už športovými alebo spoločenskými platformami. Patria medzi ne UEFA Champions League, svetový šampionát v rugby, prestížna séria motoristickej Formuly 1 či kooperácia na filmovej produkcii James Bond.
Inzercia
Viac k témam: Heineken, Majstrovstvá Európy vo futbale, PR
Zdroj: Webnoviny.sk - HEINEKEN je oficiálnym partnerom majstrovstiev Európy vo futbale 2020 © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Bolo to zlyhanie Počiatka, tvrdí minister Kamenický o kauzách Tipos a Lemikon
Na filmovom festivale v Bergame predstavia kolekciu krátkych animovaných filmov Viktora Kubala
Európa vlnou regulácií oslabuje firmy, Klub 500 volá po aktívnej ochrane slovenskej ekonomiky
Koniec bublinkových fólií či polystyrénových výplní. E-shopy budú musieť baliť tovar po novom