Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Hasiči zasahovali pri požiari skládky odpadov pri obci Petrovce, zásah trval niekoľko hodín
PETROVCE 2. júna (WebNoviny.sk) – Takmer sedem hodín trval zásah hasičov pri požiari skládky odpadov v katastri obce Petrovce (okres Vranov n/Topľou). Ten vypukol v piatok pred 17. hodinou, hasiči zásah ukončili pred polnocou.
Ako agentúru SITA informoval operačný dôstojník Hasičského a záchranného zboru v Prešove, na mieste celkovo zasahovalo 14 hasičov so štyrmi kusmi techniky z hasičských staníc Vranov n/Topľou, Hanušovce n/Topľou, Giraltovce a Záchranná brigáda z Humenného.
Odporúčame:
Foto: Hasiči bojujú s rozsiahlym požiarom haly v Dunajskej Strede, zamestnancov evakuovali (aktualizované)
Pomáhali aj dobrovoľní hasiči z Bystrého, Petroviec a Soli s tromi vozidlami a sedemnástimi dobrovoľníkmi. „Požiar je uhasený, škoda nevznikla žiadna. Príčina požiaru sa vyšetruje,“ uviedol operačný dôstojník s tým, že pri požiari nebol nikto zranený.
Viac k témam: hasiči, požiar, skládka odpadu
Zdroj: Webnoviny.sk - Hasiči zasahovali pri požiari skládky odpadov pri obci Petrovce, zásah trval niekoľko hodín © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk