Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
- Rusko na Ukrajine za uplynulý týždeň stratilo viac ako 10-tisíc vojakov
Gabriel po hádke bodol svojho otca do brucha, pomoc však privolal až o tri dni
6.2.2020 (Webnoviny.sk) - Obvineniam zo zabitia svojho otca čelí 38-ročný Gabriel z Kráľovského Chlmca. Rodinná dráma sa stala ešte 17. januára. Gabriel po predchádzajúcej hádke bodol kuchynským nožom 59-ročného otca do brucha. Pomoc však privolal až o tri dni.
Lekárom sa už muža nepodarilo zachrániť a koncom januára zomrel. Muža do nemocnice prijali s poranením brucha, ktoré údajne utrpel pri páde na sklo. Pitva však odhalila, že mal bodnorezné poranenie.
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa košickej krajskej polície Lenka Ivanová, podľa výsledkov pitvy nebolo možné vylúčiť cudzie zavinenie, trebišovskí kriminalisti rozbehli dôkladné preverovanie celého prípadu a následne zadržali syna obete. Gabriel im odovzdal aj kuchynský nôž, ktorý zaslali na expertízu.
Po zhromaždení a vyhodnotení všetkých dôkazov ho obvinili zo zločinu zabitia. Vyšetrovateľ spracoval aj podnet na väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny hrozí Gabrielovi trest na deväť až 12 rokov.
Viac k témam: útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk - Gabriel po hádke bodol svojho otca do brucha, pomoc však privolal až o tri dni © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Lovci lebiek chytili Štefana, mladíkovi hrozí doživotie za zločiny vo Veľkej Británii (foto)Nasledujúci článok
Slovenky v akcii: Pomáhame bábätkám
Milenka. Silný, bolestne krásny román o láske, vine a žene, ktorá milovala zakázaným srdcom
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ
Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO