Sobota, 21. marec 2026
Mimoriadne správy
- Ukrajina sa bráni naplno. Na Rusko vyslala v noci stovky dronov, hlásia zranených aj škody
- Ministerka kultúry Šimkovičová odhalila na Pamätnom cintoríne Campo Verano v Ríme bustu generála Milana Rastislava Štefánika – FOTO
- Britská vláda po kritike hudobníkov ustúpila od plánov v oblasti autorských práv a umelej inteligencie
- Globálny hudobný priemysel mal vlani tržby zhruba 32 miliárd dolárov. Hlavne vďaka streamingu
- Zelenskyj: Jarná ofenzíva Rusov zlyhala, okupanti to skúšajú infiltráciou – FOTO
Foto: Zrážka osobného auta s Ivecom na ceste R2 si vyžiadala jedného mŕtveho
BRATISLAVA 29. novembra (WebNoviny.sk) – Život vodiča osobného auta si v utorok večer vyžiadala vážna dopravná nehoda na ceste R2 pri meste Tornaľa (okr. Revúca).
Odporúčame:
Foto: Vodič Octavie chcel ujsť policajtom, skončilo sa to haváriou
Ako v stredu informovala hovorkyňa banskobystrickej polície Mária Faltániová, 39-ročný vodič z Rimavskej Soboty viedol vozidlo Škoda Rapid v smere na Rimavskú Sobotu, prešiel do protismeru, kde sa zrazil s Ivecom s návesom, ktoré šoféroval 35-ročný vodič z Lieskovca. Osobné auto skončilo po náraze v priekope, nákladné sa dostalo mimo cestu.
Prípadné požitie alkoholu u usmrteného vodiča budú zisťovať pri pitve, u vodiča nákladného vozidla alkohol nezistili. Škodu na vozidlách odhadli na 50-tisíc eur. Polícia v Revúcej začala trestné stíhanie za prečin usmrtenia.
Viac k témam: nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Zrážka osobného auta s Ivecom na ceste R2 si vyžiadala jedného mŕtveho © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
BSK: Cesty v Bratislavskom kraji sú monitorované a zjazdné
Globálny hudobný priemysel mal vlani tržby zhruba 32 miliárd dolárov. Hlavne vďaka streamingu
Britská vláda po kritike hudobníkov ustúpila od plánov v oblasti autorských práv a umelej inteligencie
Ministerka kultúry Šimkovičová odhalila na Pamätnom cintoríne Campo Verano v Ríme bustu generála Milana Rastislava Štefánika – FOTO