Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Foto: Žena putovala z Jaguara priamo do cely, šoférovala napriek zákazu
22.10.2019 (Webnoviny.sk) - Vodičku bieleho Jaguara XE so zákazom jazdiť chytili policajti v bratislavskej Petržalke. Hliadka ju zastavila v pondelok napoludnie na Farského ulici. Ako informovala bratislavská krajská polícia, pri kontrole zistili, že 30-ročná vodička má dvojročný zákaz jazdiť. Ženu eskortovali na policajné oddelenie a umiestnili do cely. Obvinili ju z marenia výkonu úradného rozhodnutia.
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Žena putovala z Jaguara priamo do cely, šoférovala napriek zákazu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Bolo by to veľmi nerozumné, varoval európske krajiny pred odvetnými clami minister financií USA
Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO