Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Londýn chce prinútiť technologické firmy blokovať nahé fotografie detí
- Zelenskyj potvrdil návštevu Abramoviča v Kyjeve. Putinovi cez neho odkázal, že Ukrajina sa nevzdá Donbasu
- Francúzske stíhačky NATO zostrelili nad Lotyšskom bezpilotné lietadlo
- Trump: Nikdy som nezaručil, že nebude žiadna vojna. Prečo by som potom vybudoval najsilnejšiu armádu na svete?
- Trump zvažuje kúpu Čagoských ostrovov, jeho administratíva sa obáva námornej špionáže
Foto: Zákazníčka v obchode prišla o tučnú hotovosť, polícia hľadá podozrivé ženy zo záznamov
Webnoviny 16. júl 2019 655
16.7.2019 (Webnoviny.sk) - Policajti objasňujú krádež v obchode na Ulici 1. mája v Púchove. Obeťou zlodejov sa stala jedna zo zákazníčok. Z nákupného vozíka jej zmizla kabelka s vysokou sumou.
Ako agentúru SITA informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička, majiteľka mala v taške osobné veci, doklady a 5 000 eur. Kamery zachytili dve podozrivé ženy.
Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri ich vypátraní je možné oznámiť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície. Trestná sadzba za takúto krádež je šesť mesiacov až tri roky.
Viac k témam: krádež, polícia pátra, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Zákazníčka v obchode prišla o tučnú hotovosť, polícia hľadá podozrivé ženy zo záznamov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
Zelenskyj potvrdil ďalší dronový útok na Leningradskú oblasť