Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Foto: Vodička pri prechádzaní ľavotočivou zákrutou narazila do zvodidiel a skončila v rokline
BRATISLAVA 29. apríla (WebNoviny.sk) - Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v nedeľu po 19:00 v katastri obce Valaská Dubová, okres Ružomberok, sa vážne zranila 36-ročná vodička. Jej 21-ročná spolujazdkyňa sa zranila ľahko.
Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, pri prechádzaní ostrou ľavotočivou zákrutou z doposiaľ presne nezistených príčin narazila s vozidlom do zvodidiel.
Následne sa vozidlo niekoľkokrát prevrátilo a skončilo v rokline pod cestou. Hmotnú škodu predbežne vyčíslili na 2 000 eur. Polícia zistila, že vodička nie je držiteľkou vodičského oprávnenia.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vodička pri prechádzaní ľavotočivou zákrutou narazila do zvodidiel a skončila v rokline © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO