Streda, 22. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Foto: Vodič Octavie na kruhovom objazde vyletel z cesty, nafúkal viac ako tri promile
Webnoviny 30. máj 2019 803
BRATISLAVA/NITRA 30. mája (WebNoviny.sk) - Na kruhovom objazde pri nitrianskej automobilke vyletel z cesty 54-ročný opitý vodič Octavie. Okoloidúci privolali pomoc v domnení, že vodičovi prišlo za volantom nevoľno.
Privolaní policajti mu namerali 3,27 promile alkoholu v dychu (1,57 mg/l). Ako nitrianska polícia informovala a svojej facebookovej stránke, muža obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O jeho treste rozhodne príslušný súd v tzv. super rýchlom konaní.
Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vodič Octavie na kruhovom objazde vyletel z cesty, nafúkal viac ako tri promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Kubánsky disident Luis Manuel Otero Alcántara odišiel po odpykaní si trestu do exilu v USA