Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
BRATISLAVA/DETVA 23. novembra (WebNoviny.sk) - Vodič, ktorý chcel ujsť policajtom, havaroval. Tridsaťosemročného vodiča Octavie chcela zastaviť policajná hliadka v stredu podvečer v Detve.
Počas naháňačky šofér nezvládol zákrutu, pred železničným priecestím zišiel z cesty, vybehol na trať a narazil do železničného zariadenia. Nikto našťastie nebol zranený, vodičovi alkohol nezistili, mal však uložený zákaz jazdiť.
Odporúčame:
Opitý vodič sa zrazil s tatrovkou, s troma promile pokračoval v jazde a havaroval opäť
Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, muža z Tuhára obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia a všeobecného ohrozenia.
Skončil v cele predbežného zadržania, v súvislosti s prípadom budú nasledovať ďalšie potrebné procesné úkony za prítomnosti jeho obhajcu.
Zobraziť fotogalériu k článku:
Vodič Octavie chcel ujsť policajtom, skončila sa to haváriou
Viac k témam: Detva, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Vodič Octavie chcel ujsť policajtom, skončilo sa to haváriou © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41
Nehodu autobusu v Turecku neprežilo sedem ľudí Sobota, 14:24 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Iniciatíva My sme les získala za týždeň tisícky podpisov
Časť armády v Benine tvrdí, že zosadila prezidenta, jeho okruh to popiera