Sobota, 21. marec 2026
Mimoriadne správy
- Ministerka kultúry Šimkovičová odhalila na Pamätnom cintoríne Campo Verano v Ríme bustu generála Milana Rastislava Štefánika – FOTO
- Britská vláda po kritike hudobníkov ustúpila od plánov v oblasti autorských práv a umelej inteligencie
- Globálny hudobný priemysel mal vlani tržby zhruba 32 miliárd dolárov. Hlavne vďaka streamingu
- Zelenskyj: Jarná ofenzíva Rusov zlyhala, okupanti to skúšajú infiltráciou – FOTO
- Vo veku 96 rokov zomrel nemecký filozof Jürgen Habermas
BRATISLAVA/ČADCA 23. novembra (WebNoviny.sk) - V obci Zákopčie v okrese Čadca zhorelo v stredu v noci Audi A6, vo vozidle našli mŕtvolu zatiaľ nezistenej totožnosti. Príčinu smrti určí pitva.
Odporúčame:
Foto: Vodič Octavie chcel ujsť policajtom, skončilo sa to haváriou
Policajti teraz zisťujú o koho ide, aj čo bolo príčinou požiaru. Ako agentúru SITA informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, začaté je trestné stíhanie vo veci pre poškodzovanie cudzej veci a usmrtenie. Predbežné škody na vozidle vyčíslili na 26 600 eur.
Viac k témam: krimi, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: V zhorenom Audi A6 našli mŕtvolu, jej totožnosť zisťujú © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Budúcnosťou bankovníctva je „phygital“, nie súboj pobočiek a digitáluNasledujúci článok
7 extra tipov na šťastné, veselé a bezpečné online nákupy
Globálny hudobný priemysel mal vlani tržby zhruba 32 miliárd dolárov. Hlavne vďaka streamingu
Britská vláda po kritike hudobníkov ustúpila od plánov v oblasti autorských práv a umelej inteligencie
Ministerka kultúry Šimkovičová odhalila na Pamätnom cintoríne Campo Verano v Ríme bustu generála Milana Rastislava Štefánika – FOTO