Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
BRATISLAVA 16. júna (WebNoviny.sk) - Hasiči zasahovali skoro ráno pri dvoch dopravných nehodách - v Stupave a v Bratislave. Ako agentúru SITA informovali z Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru v Bratislave, krátko pred pol štvrtou ráno im nahlásili dopravnú nehodu vozidla na Dlhej ulici v Stupave.
Po príjazde na miesto hasiči zistili, že osobné auto narazilo do plynovej prípojky pred rodinným domom a prevrátilo sa na strechu. Pre únik plynu museli evakuovať 21 ľudí z blízkych domov.
Odporúčame:
Foto: Polícia hľadá vodiča, ktorý zrazil chodkyňu
Hasiči zmerali ovzdušie na zistenie prítomnosti metánu v ovzduší a vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia. V spolupráci s prítomnými plynármi zastavili unikajúci plyn. Krátko pred pol šiestou sa evakuovaní obyvatelia už mohli vrátiť do svojich obydlí. Z miesta zásahu neboli nahlásené žiadne zranené osoby.
Hasiči zasahovali ráno pred pol piatou aj pri čelnej zrážke dvoch osobných áut na Rybničnej ulici v Bratislave. V spolupráci s posádkou Záchrannej zdravotnej služby poskytli dvom osobám prvú pomoc a na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia.
Zobraziť fotogalériu k článku:
V Stupave auto vrazilo do plynovej prípojky, evakuovali ľudi
Viac k témam: nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: V Stupave auto vrazilo do plynovej prípojky, evakuovali ľudi © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Turistické chodníky v Tatrách sú po zimnej uzávere opäť sprístupnenéNasledujúci článok
Svetový deň utečencov si Bratislava pripomenie Dáždnikovým pochodom
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia