Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Trump: Nikdy som nezaručil, že nebude žiadna vojna. Prečo by som potom vybudoval najsilnejšiu armádu na svete?
- Trump zvažuje kúpu Čagoských ostrovov, jeho administratíva sa obáva námornej špionáže
- Starmer, Macron, Merz a Zelenskyj odprezentovali päť podmienok pre spravodlivý a trvalý mier
- Pašinjan zvíťazil vo voľbách, chce pokračovať v približovaní Arménska k Západu
- Top foto dňa (7. jún 2026): Akcia Pups in the Park, French Open Tennis, podpora Ukrajiny a atletika
Foto: Polícia vyšetruje lúpež vo vinotéke, hľadá muža z kamerových záznamov
Webnoviny 1. jún 2017 758
BRATISLAVA 31. mája (WebNoviny.sk) - Policajti vyšetrujú lúpež z 18. mája vo vinotéke na Romanovej ulici v bratislavskej Petržalke. Ozbrojený páchateľ si odniesol 150 eur. V súvislosti s prípadom polícia pátra po mužovi z kamerových záznamov.
Odporúčame:
Zlodej okradol včelára, odniesol si aj 400 kilogramov medu
Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, muž bol vysoký asi 180 cm, strednej postavy, mal čierne vlasy. Oblečenú mal tmavú bundu a modré rifle. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť pri jeho vypátraní, možno oznámiť na linke 158.
Viac k témam: krádež, krimi, Petržalka
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Polícia vyšetruje lúpež vo vinotéke, hľadá muža z kamerových záznamov © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Klienti Rapidu žalujú Národnú banku
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
Zelenskyj potvrdil ďalší dronový útok na Leningradskú oblasť