Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
- Top foto dňa (23. júl 2026): Počasie vo svete, skládka v pásme Gazy a predpremiéra Comic-Con International
- Kolabuje námorná preprava? K blokáde Hormuzu a Húsíom v Červenom mori sa pridávajú obmedzenia v čiernomorských prístavoch
- Pri páde vojenského vrtuľníka v Česku zahynul jeden príslušník armády, ďalší utrpeli zranenia
- Saudská Arábia je o krok bližšie k ovládnutiu tvorcu FIFA a The Sims, EÚ obchod odobrila
Foto: Počas víkendu havarovalo päť motorkárov, dvaja neprežili
Webnoviny 3. apríl 2017 726
BRATISLAVA 3. apríla (WebNoviny.sk) - Päť nehôd s účasťou motocyklistov a dve obete zaevidovali počas slnečného víkendu policajti v Trnavskom kraji. Po nehode, ktorá sa stala v nedeľu popoludní na križovatke ciest Buková, Plavecký Peter a Prievaly, prišla o život mladá motocyklistka.
Odporúčame:
Na diaľnici D1 sa prevrátil kamión, nehoda skomplikovala dopravu
Ako agentúru SITA informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, 27-ročná žena na motocykli Suzuki išla za osobným autom Kia Sportage. Vodič, ktorý sa blížil k zúženej vozovke zastavoval a dával prednosť protiidúcemu auto. Motocyklistka narazila do zadnej časti Kie, odhodilo ju do protismeru a tu do nej narazil protiidúci VW Golf. Žena zomrela po prevoze do nemocnice.
V sobotu podvečer v Dunajskej Strede 26-ročný vodič Fabie zrejme pri odbočovaní nedal prednosť motocyklistovi na Honde a došlo k zrážke. Tridsaťosemročný motorkár zomrel na mieste, jeho o dva roky mladšia manželka skončila s ťažkými zraneniami. Leteckí záchranári ju previezli do novozámockej nemocnice. Presné okolnosti oboch tragických nehôd a mieru zavinenia policajti vyšetrujú.
S ľahkými zraneniami skončil v trnavskej nemocnici 28-ročný motocyklista na Honde. Na Hlbokej ulici v Trnave narazil do odstaveného auta. V Gabčíkove sa zrazil motocyklista s osobným autom. Motorkár si pri náraze zlomil nohu, previezli ho do dunajskostredskej nemocnice. Pri obci Cerová, časť Rozbehy, spadol motorkár na ceste. Predbežne s ľahkými zraneniami bol prevezený do nemocnice v Skalici.
Viac k témam: nehoda, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Počas víkendu havarovalo päť motorkárov, dvaja neprežili © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Na Slovensku vniká prvý reklamný festivalNasledujúci článok
V aute našli mŕtveho Košičana, v Hornáde neznámu mŕtvolu
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
Šachová legenda Judit Polgárová odmietla ponuku stať sa maďarskou prezidentkou
Top foto dňa (20. júl 2026): Oslavy vížazstva MS vo futbale a počasie vo svete