Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Foto: Po hrozivo vyzerajúcej nehode ostala z auta len kopa šrotu, mladík vletel medzi stromy
5.8.2019 (Webnoviny.sk) - Hrozivo vyzerajúca nehoda sa stala v pondelok ráno medzi Veľkými Kapušanmi (okres Michalovce) a Kráľovským Chlmcom (okres Trebišov). Iba 19-ročný vodič Audi A3 na ceste pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť a vletel medzi stromy.
Ako informovala košická krajská polícia, nehoda sa stala na ceste, ktorá je dopravnými značkami označená ako rizikový úsek s nerovnosťou na vozovke.
Z totálne zdemolovaného auta vodič vystúpil sám a so zraneniami ho previezli do nemocnice. Pri dychovej skúške mu alkohol nezistili. Predbežné škody sa vyšplhali na 7 000 eur. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.
Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Po hrozivo vyzerajúcej nehode ostala z auta len kopa šrotu, mladík vletel medzi stromy © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Kurilovská zvažuje ponuku od Druckera, má šancu vstúpiť do pripravovanej stranyNasledujúci článok
Štyri rodiny sa už majú vďaka CHLEBODARCOVI lepšie
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa
Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO