Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Londýn posiela Kyjevu technológiu Stone Cloak, má ochrániť drony pred Ruskom
- Pri americkom konzuláte v kanadskom Toronte sa opäť strieľalo, nikto neutrpel zranenia
- Zomrel Milan Knížák, výrazná osobnosť českého umenia a bývalý riaditeľ Národnej galérie
- Obeťou útoku na berlínskom festivale Pride bola poľská občianka
- Top foto dňa (27. júl 2026): Bilboard Trumpa, lesný požiar, prezident SR v Číne a dievča na hojdačke
Foto: Opitý muž vyčíňal v košickej MHD, už čelí obvineniam
Webnoviny 3. december 2019 700
3.12.2019 (Webnoviny.sk) - Obvineniam z výtržníctva si po nedeľňajšom incidente v autobuse košickej mestskej hromadnej dopravy vyslúžil 37-ročný muž.
Alkoholom posilnený Košičan vyčíňal krátko popoludní v autobuse linky 52 na trase Šaca – Moldavská ulica. Ako informovala košická krajská polícia, po nezhodách s družkou a nevhodnom správaní sa, na ktoré ho upozornili, nastriekal na cestujúcich dráždivý plyn.
Pre neznesiteľný zápach musel vodič zastaviť, aby mohli cestujúci vystúpiť. Jedného z nich privolaní zdravotníci jednorazovo ošetrili. Košičana policajti zadržali a pri dychovej skúške mu namerali viac ako 1,5 promile alkoholu v dychu.
Viac k témam: MHD Košice, výtržníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Opitý muž vyčíňal v košickej MHD, už čelí obvineniam © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Lesný požiar v Škótsku si vyžiadal evakuácie. Situácia zostáva kritická
Lesné požiare pustošia Francúzsko aj Španielsko, evakuovali už viac než 250-tisíc ľudí – FOTO
Starostka Rotterdamu prekonala strach z výšok. Po vyššej volebnej účasti zlanila z ikonickej veže