Pondelok, 9. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Foto: Opitý motorkár ignoroval výzvy na zastavenie, polícia použila aj varovné výstrely
26.7.2019 (Webnoviny.sk) - Po naháňačke v Levickom okrese skončil v rukách policajtov motorkár pod vpyvol alkoholu, bez vodičského preukazu, ktorý navyše mal na motorke cudziu tabuľku s evidenčným číslom. Policajti na jeho zastavenie museli vystreliť aj varovné výstrely.
Ako informovala nitrianska krajská polícia, motocyklistu, ktorý prechádzal zo strany na stranu, chcela zastaviť hliadka v utorok v noci v Kalnej nad Hronom. Výzvy na zastavenie ignoroval a dupol na plyn. Policajti ho prenasledovali cez obce Lok, Horný Pial, Beša a Tehla.
Až v obci Lula vodič motorky zastal na krajnici a vbehol do slnečnicového poľa. Ako uviedla polícia, hliadka vodiča viackrát vyzvala, aby zastavil. Keďže sa unikajúci tváril, že nepočuje, policajt vystrelil dvakrát do vzduchu. Následne 37-ročného muža zadržali. Pri dychovej skúške mu namerali 0,92 promile alkoholu v dychu. Prípadom sa polícia zaoberá.
Viac k témam: motorkár, naháňačka s policajtmi
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Opitý motorkár ignoroval výzvy na zastavenie, polícia použila aj varovné výstrely © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Proti moru ošípaných na Slovensku účinná dezinfekcia LANXESS
Na filmovom festivale v Bergame predstavia kolekciu krátkych animovaných filmov Viktora Kubala
Európa vlnou regulácií oslabuje firmy, Klub 500 volá po aktívnej ochrane slovenskej ekonomiky
Koniec bublinkových fólií či polystyrénových výplní. E-shopy budú musieť baliť tovar po novom