Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Fínsky súd poslal podnikateľa do väzenia za obchodovanie s thajskými zberačmi bobúľ
- Maďarský protikorupčný úrad žiada vyšetrovanie Orbánovej éry pre miliardové podvody
- Londýn chce prinútiť technologické firmy blokovať nahé fotografie detí
- Zelenskyj potvrdil návštevu Abramoviča v Kyjeve. Putinovi cez neho odkázal, že Ukrajina sa nevzdá Donbasu
- Francúzske stíhačky NATO zostrelili nad Lotyšskom bezpilotné lietadlo
Foto: Na Krajskom súde v Košiciach nahlásili bombu, polícia prehľadáva budovu
Webnoviny 16. máj 2019 685
BRATISLAVA/KOŠICE 16. mája (WebNoviny.sk) - Na Krajskom súde v Košiciach vo štvrtok opäť nahlásili bombu. Polícia prijala všetky potrebné opatrenia a budovu prehľadávajú.
K situácii sa vyjadrilo aj Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach na sociálnej sieti: "Aj keď Policajný zbor má v súčasnosti plné ruky práce so zabezpečovaním majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji a riešením každodenných povinností, nájdu sa aj takí jedinci, ktorí nám prácu vôbec neuľahčujú." Po páchateľovi pátrajú.
Viac k témam: bombový poplach, Košický súd
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Na Krajskom súde v Košiciach nahlásili bombu, polícia prehľadáva budovu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Foto: Poliak vpálil do Mitsubishi, ktoré dávalo prednosť iným vozidlám
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Zelenskyj potvrdil ďalší dronový útok na Leningradskú oblasť
Fico si vo Francúzsku uctil československých vojakov, pripomenul aj oslobodenie Slovenska – VIDEO