Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Foto: Mladíka prichytili priamo pri čine, z vozňov chcel ukradnúť stovky litrov nafty
7.11.2019 (Webnoviny.sk) - Šalianski policajti prichytili v noci na železničnej stanici zlodeja, ktorý kradol naftu. Hliadka si najskôr všimla zaparkované auto s otvoreným oknom. Ako informovala nitrianska krajská polícia, keď prišli bližšie, ovanul ich zvnútra zápach nafty z naložených plastových kanistrov. V koľajisku pri odstavených cisternách zbadali 21-ročného mladíka, ktorý sa ešte neúspešne pokúsil o útek.
Zo železničných vozňov sa mu podarilo vypustiť do kanistrov 300 litrov nafty za asi 380 eur. Mladík už čelí obvineniu z prečinu krádeže.
Viac k témam: zlodej
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Mladíka prichytili priamo pri čine, z vozňov chcel ukradnúť stovky litrov nafty © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk