Utorok, 27. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Foto: Kukláči zadržali v Košiciach drogového dílera a zaistili tablety s obsahom omamnej látky
BRATISLAVA/KOŠICE 19. júna (WebNoviny.sk) - Obvineniam z drogového zločinu čelí 60-ročný Košičan. Kukláči ho zadržali minulý týždeň pri protidrogovej akcii v košickom Starom meste.
Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, pri domovej prehliadke policajti zaistili väčšie množstvo tabliet iba na lekársky predpis s obsahom účinnej látky buprenorfín, ktorá je zaradená medzi omamné a psychotropné látky.
Odporúčame:
Polícia upozorňuje na malé deti v aute bez dozoru, čin je nezodpovedný a môže byť aj trestný
Okrem toho zaistili aj bielu kryštalickú látku a biely prášok. Zaistené veci poputovali na expertízu. Díler je stíhaný vo väzbe, drogovej trestnej činnosti sa dopúšťal aj v minulosti. V prípade dokázania viny môže stráviť za mrežami tri až 10 rokov.
Viac k témam: drogy, Košice, krimi, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Foto: Kukláči zadržali v Košiciach drogového dílera a zaistili tablety s obsahom omamnej látky © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Blanár viní Kisku z porušenia zákona, podľa Dostála je však skutok premlčaný
Láska, ktorá sa vracia v bielych šatách. Romantický úvod série Wedding Dreams
Odborári v Amazon Slovakia podali podnet na inšpektorát práce, dôvodom je prepustenie predsedu odborovej organizácie
Granty v tomto roku nemôže získať hocikto, podľa odborníka sú však na stole stovky miliónov eur