Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Fico: Pani Tódová má jednoducho smolu, že bola v tom istom zariadení na PCR test, ako som bol ja (video)
Webnoviny 14. január 2021 588
14.1.2021 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico nesúhlasí s tým, aby boli novinári sledovaní. Uviedol to na štvrtkovej tlačovej konferencii.
Podľa medializovaných informácií novinárku Moniku Tódovú opäť sledujú a podľa denníka o tom mohol vedieť aj Fico. Šéf Smeru doplnil, že keď si ide zabehať, stretne aj iných ľudí a to neznamená, že ich sleduje.
„Pani Tódová má jednoducho smolu, že bola v tom istom zariadení na PCR test, ako som bol ja 21. decembra,” podotkol Fico. Na otázku, či má niečo spoločné s tým, že ju sledovali odpovedal „nie, absolútne nič”.
Viac k témam: predseda strany Smer-SD, sledovanie novinárov
Zdroj: Webnoviny.sk - Fico: Pani Tódová má jednoducho smolu, že bola v tom istom zariadení na PCR test, ako som bol ja (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní