Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Fabia sa na križovatke zrazila s Mercedesom a skončilo to tragicky, nehodu neprežila 81-ročná vodička
21.5.2024 (SITA.sk) - Nehodu dvoch osobných áut neprežila 81-ročná vodička. Nehoda sa stala na križovatke na ceste I/63 na odbočke Kráľovičove Kračany na Jastrabie Kračany.
Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, zrazili sa autá Škoda Fábia a Mercedes Benz.
Staršia žena, ktorá šoférovala Škodu Fabia, zraneniam na mieste podľahla, 32-ročnú vodičku Mercedesu, spolu s jej 27-ročnou spolujazdkyňou previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice.
„Staršia vodička prichádzala do križovatky z vedľajšej cesty, a pravdepodobne sa dostatočne nepresvedčila na „stopke", či môže bezpečne prejsť cez križovatku a došlo k nárazu s autom Mercedes, ktoré prichádzalo od mesta Dunajská Streda," uviedla polícia. Doplnila, že úsek uzavrela a dopravu odkláňajú cez obec Vieska.
Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Fabia sa na križovatke zrazila s Mercedesom a skončilo to tragicky, nehodu neprežila 81-ročná vodička © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO