Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Exfunkcionár NAKA Slobodník prišiel na prokuratúru, mal by vypovedať v prípade Makó
29.10.2020 (Webnoviny.sk) - Exfunkcionár Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Bernard Slobodník prišiel vo štvrtok ráno na Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) v Pezinku, kde má ponúknuť svoje svedectvo. Informuje o tom spravodajský portál televízie Markíza Tvnoviny.sk.
Obvinený a väzobne stíhaný exšéf Kriminálneho úradu Finančnej správy Ľudovít Makó mal totiž údajne ponúknuť v rámci spolupráce s políciou svedectvo, ktoré sa týka aj Slobodníka.
Slobodník bol vysokopostavený funkcionár elitného útvaru. Šéfoval Národnej jednotke finančnej polície NAKA. Práve táto jednotka má odhaľovať a vyšetrovať najzávažnejších formy trestných činov proti majetku.
Zdroj: Webnoviny.sk - Exfunkcionár NAKA Slobodník prišiel na prokuratúru, mal by vypovedať v prípade Makó © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Zadržaní sudcovia z akcie Víchrica môžu ísť do väzby, žiadosť posúdi ústavný súd
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Bolo by to veľmi nerozumné, varoval európske krajiny pred odvetnými clami minister financií USA
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa