Pondelok, 11. august 2025
Mimoriadne správy

Muž šoféroval auto značky Renault po Ázijskej triede smerom k Americkej triede a pri zastávke mestskej hromadnej dopravy mu z ľavej strany spred stojaceho autobusu vošla pred auto chodkyňa.
BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) - Na sídlisku Ťahanovce v Košiciach zrazil 26-ročný vodič 75-ročnú chodkyňu.Ako ďalej agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, k zrážke došlo v utorok 21. februára večer, keď muž šoféroval auto značky Renault po Ázijskej triede smerom k Americkej triede a pri zastávke mestskej hromadnej dopravy mu z ľavej strany spred stojaceho autobusu vošla pred auto chodkyňa.
Žena pri zrážke utrpela ťažký úraz. Požitie alkoholu u oboch polícia nezistila a škodu na aute odhadli na 500 eur. Okolnosti nehody polícia vyšetruje.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
SOVA Digital:Diskusia o Industry 4.0 nemôže kĺzať po povrchuNasledujúci článok
Slovensko kritizujú za Rómov aj Ficove výroky o migrantoch