Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Dievča chcelo prejsť cez cestu spoza autobusu, náraz auta ju odhodil na ďalšie vozidlo – FOTO
5.12.2024 (SITA.sk) - V stredu 4. decembra popoludní sa stala vážna dopravná nehoda na ceste 2/571 neďaleko obce Dubovec v okrese Rimavská Sobota. Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, krátko po 15:00 vyšlo 11-ročné dievča spoza odchádzajúceho autobusu a chcelo prejsť cez cestu. Tam do nej narazilo prichádzajúce vozidlo Opel. Náraz bol taký silný, že dopadla na kapotu ďalšieho vozidla.
Dievča pri nehode utrpelo ťažké zranenia a záchranári ju previezli do nemocnice. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.
Viac k témam: banskobystrická krajská polícia, vážna dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Dievča chcelo prejsť cez cestu spoza autobusu, náraz auta ju odhodil na ďalšie vozidlo – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk