Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
Český kamionista šoféroval opitý, polícia ho chytila až pri hraničnej kontrole
Webnoviny 18. február 2021 576
18.2.2021 (Webnoviny.sk) - Policajti v stredu 17. februára ráno pri hraničnej kontrole zastavili vodiča kamiónu, ktorý viedol vozidlo s 1,29 promile alkoholu. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Zlatica Antalová. Muža okamžite obmedzili na osobnej slobode a previezli ho do cely policajného zaistenia v Senici.
„Vyšetrovateľ muža obvinil z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za tento skutok mu, ako vodičovi z povolania, hrozí pobyt vo väzení až na päť rokov," priblížila Antalová. Obvinený je 52-ročný občan Českej republiky, ktorý išiel po diaľnici D2, cez hraničný priechod Brodské – Břeclav, smerom na Slovensko. Muž viedol nákladné auto značky DAF.
Viac k témam: alkohol za volantom, hraničné kontroly, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk - Český kamionista šoféroval opitý, polícia ho chytila až pri hraničnej kontrole © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická
Pracovných ponúk je čoraz menej, aktivita uchádzačov však láme rekordy