Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Bratislavská polícia má za sebou rušnú noc, zasahovala pri dvoch tragických udalostiach
29.6.2024 (SITA.sk) - Policajti v Bratislave zasahovali v sobotu v noci pri dvoch tragických udalostiach. V prvom prípade išlo o muža, ktorý ležal na koľajniciach vo Vrakuni, pričom rušňovodič nákladného vlaku už nedokázal zabrániť zrážke.
„Muž utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol," uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff. Poverený policajt železničnej polície začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.
V druhom prípade o 03:00 vyslali policajtov do areálu Zlatých Pieskov k 20-ročnému mužovi, ktorý nejavil známky života. Zdravotníci na mieste skonštatovali smrť, na zistenie presných príčin smrti mladíka nariadili vykonanie pitvy. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.
Viac k témam: Bratislavskí policajti, bratislavský policajný hovorca, tragické úmrtie
Zdroj: SITA.sk - Bratislavská polícia má za sebou rušnú noc, zasahovala pri dvoch tragických udalostiach © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve