Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Autobus skončil po zrážke s nákladiakom mimo cesty, hlavný ťah medzi Galantou a Sládkovičovom je uzatvorený (video)
18.5.2022 (Webnoviny.sk) - Dopravní policajti práve zasahujú pri vážnej nehode na ceste medzi Galantou a Sládkovičovom, kde sa zrazilo nákladné auto Iveco s autobusom.
Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, po náraze skončil autobus mimo cesty. V čase nehody v ňom sedelo asi dvadsať cestujúcich. Záchranári odviezli viaceré osoby s ťažkými a ľahkými zraneniami. Presný počet zranených, ako aj príčiny nehody polícia zisťuje. Na mieste poskytujú intervenciu aj policajní psychológovia a posttraumatický tím.
Hlavný ťah medzi Galantou a Sládkovičovom je uzatvorený, polícia žiada vodičov, aby rešpektovali pokyny policajtov a úseku sa vyhli cez obchádzkové trasy.
Viac k témam: Dopravná nehoda, zrazka autobusu s nakladiakom
Zdroj: Webnoviny.sk - Autobus skončil po zrážke s nákladiakom mimo cesty, hlavný ťah medzi Galantou a Sládkovičovom je uzatvorený (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Svetový deň hypertenzie pripomína riziko vysokého krvného tlakuNasledujúci článok
Sprievodca ročným vyúčtovaním spotreby tepla a vody. Čo by ste mali vedieť?
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov