Štvrtok, 25. február 2021
Jasno  4,7 °C
Mimoriadne správy

Oddych v krásnej prírode zažijete počas tejto zimy aj v Jasnej

 Seocentrum  11. december 2020  247
Oddych v krásnej prírode zažijete počas tejto zimy aj v Jasnej

Prvý zimný mesiac je už v plnom prúde a aj keď to na väčšine územia nevyzerá, že je zima, v niektorých lokalitách sa už „pani Zima“ prihlásila. Vyzerá to ale tak, že nasledujúce roky budeme musieť za snehom cestovať do hôr.


Ak potrebujete oddych a chcete si ho dopriať práve v krásnej slovenskej prírode, zavítajte do Jasnej.


Ubytovanie kúsok od lyžiarskych vlekov


Jasná je stredisko v Demänovskej doline, ktorá je typická svojim krásnym jaskynným systémom. Kým v lete je povinnosťou zavítať aj do Demänovskej ľadovej jaskyne a Demänovskej jaskyne Slobody, v zime nám stačí prechádzka po stredisku. Počas zimy je v tomto stredisku príjemne chladno, čo by cez zimu mala byť samozrejmosť.


Oddych v krásnej prírode môžete zažiť práve tu. Stačí si len rezervovať ubytovanie. Ak ste lyžiari a plánujete tu aj lyžovačku, uprednostnite ubytovanie kúsok od lyžiarskych vlekov. 


Modernejšie ubytovanie Jasná ponúka takmer všade. Za posledné roky sa tu výrazne skvalitnili služby a pribudli aj modernejšie ubytovacie zariadenia, z ktorých to budete mať len kúsok k lyžiarskym vlekom.


Výhľad priamo na les


Určite uprednostňujte také ubytovacie zariadenia, ktoré vám umožnia vychutnávať si neustále výhľady na les. Vždy, keď ráno vstanete a odostriete žalúzie, budete sa môcť kochať zasneženými končiarmi a zasneženým lesom. Prechádzka v Jasnej v lese je balzamom na dušu a určite sa bude páčiť aj deťom. Práve tu sa budú môcť vyblázniť na snehu, dokonca viac ako priamo na lyžiarskom svahu. Tu sa môžu guľovať, naháňať, ale aj stavať snehuliakov.


Oddych v krásnej prírode zažijete počas tejto zimy aj v Jasnej. Zavítajte na Liptov a pozrite si krásy lyžiarskeho strediska Jasná, v ktorom si okrem prechádzka lyžovania môžete vychutnať parádny wellness. Jasná vám ponúkne pokoj a relax v jednom.


Zdroj obrázka: Autor: Jaroslav Moravcik  / Shutterstock.com