Utorok, 16. júl 2024
Mimoriadne správy

Čo s deťmi počas prázdnin, keď budete v práci? Prihláste ich do tábora

 Seocentrum  28. jún 2024  229  
Čo s deťmi počas prázdnin, keď budete v práci? Prihláste ich do tábora

Čo s deťmi počas leta? To je otázka, ktorú pravidelne rieši množstvo rodičov. Samozrejme, hovoríme o deťoch, ktoré ešte nemajú vek na to, aby zvládli byť samé doma počas toho, ako sú rodičia v práci.


Denné tábory sú na takéto situácie ako stvorené


O niečo jednoduchšie to majú rodičia, ktorí majú deti v škôlkach. Tie, vrátane súkromnej anglickej materskej školy Trenčín, totiž bývajú často otvorené aj väčšinu letných prázdnin. Horšie na tom sú rodičia detí, ktoré už začali chodiť na základnú školu.


„Prvou voľbou“ v takýchto prípadoch bývajú starí rodičia, či iní príbuzní. Nie každý sa však môže takýmto spôsobom obrátiť na niekoho z rodiny a obzvlášť nie počas všetkých dní, kedy by to bolo potrebné.


Jednou z alternatív sú v takomto prípade letné tábory pre deti. Obzvlášť denné tábory sú ideálne pre rodičov, ktorí potrebujú, aby sa o ich deti postaral niekto výlučne počas toho, keď sú v práci. Ide o tábory, kde deti nespia, ale rodičia ich tam ráno dovezú a večer si ich opäť vyzdvihnú. Jeden z takýchto denných táborov funguje aj v Žiline.


Ideálne miesto aj pre vaše deti


Happy Children Camp je klubový denný tábor Žilina s kvalitnou, motivačnou a hravou výučbou angličtiny a so zameraním na tvorivosť a umenie. V tomto tábore na deti čaká profesionálna starostlivosť, pestrý program a množstvo dobrodružstiev, vďaka čomu sa domov vrátia plné zážitkov.


Happy Children Camp v Žiline je určený pre deti vo veku 4 – 10 rokov. Okrem toho, že tu deti uvidia veľa zaujímavého, sa tiež každý deň naučia niečo nové, čo sa im môže v budúcnosti zísť. A samozrejme, spoznajú aj nových kamarátov.


V Happy Children Camp sa deti rozhodne nudiť nebudú. Každý deň ich totiž budú čakať rôznorodé aktivity, napríklad maľovanie na kameň, drôtovanie, či zdobenie perníkov. Tešiť sa tiež môžu na rôzne poučné kvízy a zábavné súťaže.


Zdroj obrázka: Autor:
Andrii / Stock.adobe.com