Štvrtok, 20. jún 2024
Slabý dážď  17,9 °C
Mimoriadne správy

Tipy na darčeky pre milovníkov adrenalínu

 Seocentrum  27. február 2023  754  
Tipy na darčeky pre milovníkov adrenalínu

Ak vyberáte darček pre niekoho bez ohľadu na príležitosť, najlepšie je ak poznáte záujmy a záľuby danej osoby a na ich základe vyberiete vhodný darček. Nielenže tak zaručene darčekom zabodujete, ale zároveň obdarovanej osobe ukážete, že ju dobre poznáte. Teraz sa pozrieme na vhodné darčeky pre väčších či menších milovníkov adrenalínu.


Rýchla jazda, výstup na najvyšší vrch a let, či zoskok z lietadla


Keď sa povie adrenalín na štyroch kolesách, zrejme si predstavíte rýchlu jazdu na okruhu. A práve jazdu na upravenom pretekárskom špeciáli na okruhu môžete darovať ako skvelý darček každému, kto miluje rýchle autá. Na výber bývajú rôzne automobily, či dokonca monopost Formula 4!


Pre milovníkov hôr môže byť nezabudnuteľným darčekom výstup na niektorý z tatranských štítov, na ktorý je možné ísť len s horským vodcom (čiže kľudne aj na Gerlach). Berte však na vedomie, že takéto výstupy sú pre fyzicky zdatnejších turistov.


Medzi najobľúbenejšie adrenalínové darčeky patrí tandemový zoskok z lietadla. Rozhodne však treba dobre zvážiť, či obdarovaná osoba nájde na niečo takéto odhodlanie. Ak nie, môžete jej podarovať napríklad úžasný zážitkový let lietadlom.


Niečo pre motorkárov aj pre tých, ktorých fascinuje to, čo je pod hladinou


Vráťme sa ešte na zem na asfalt, ale tentokrát nie na štyri, ale na dve kolesá. Ak chcete obdarovať motorkára, môžete mu darovať napríklad kurz bezpečnej jazdy, kde pod odborným dohľadom spozná limity seba a svojej motorky. V prípade, že uprednostníte skôr materiálny darček, vhodná bude napríklad motorkárska bunda IXON.


„Boli“ sme už vo vzduchu, na horách, na zemi, čo takto ešte zamieriť pod vodu? Kurz potápania, po ktorom sa účastník stane certifikovaným potápačom, bude pre všetkých, ktorých zaujíma svet pod hladinou, naozaj úžasným darčekom.


Zdroj obrázka: Alex Kravtsov / Shutterstock.com