Nedeľa, 28. máj 2023
Slnečno  9 °C
Mimoriadne správy

Rozmýšľate nad oddychom cez sviatky? Zamierte do Piešťan

 Seocentrum  21. december 2022  155  
Rozmýšľate nad oddychom cez sviatky? Zamierte do Piešťan

Konečne sú tu Vianoce a s nimi spojené sviatky a oddych. Nejeden z vás mal záver roka z pracovného pohľadu určite perný a tak si oddych o to viac užije. Ak však nechcete celé sviatky len preležať pri koláčoch, čo takto si dopriať aj nejaký pobyt?


Priam ideálna poloha


Za nás odporúčame wellness pobyty v Piešťanoch. Konkrétne Hotel Park. Počas pobytu v tomto hoteli sa budete cítiť ako v prírode a pritom budete takmer v centre Piešťan. Vďačí za to svojou polohou v nádhernom mestskom parku. Vstup na Kúpeľný ostrov je od hotela vzdialený len 500 m a historické centrum Piešťan len 5 minút chôdze.


Aj napriek tomu, že budete takto blízko piešťanských zaujímavostí, ide o pokojnú a tichú lokalitu, takže Hotel Park je pre vás vhodný aj ak obľubujete pobyty, počas ktorých si užijete ničím nerušený odpočinok. Ak si chcete oddýchnuť, regenerovať a načerpať sily predtým ako sa po Novom roku opäť vrhnete do kolotoča povinností, ide o ideálnu lokalitu.


Množstvo aktivít v hoteli aj mimo neho


Hotel Park ponúka komfortné ubytovanie, bazén, wellness, fitness, reštauráciu, v ktorej podávajú domáce i medzinárodné špeciality, kaviareň aj jedinečný Sky Bar na šiestom poschodí. Čo sa vybavenia izieb týka, štandardom je samostatná kúpeľňa, TV, telefón, minibar, trezor, sušič na vlasy a k dispozícii budete mať aj župan a papuče. V celom hoteli budete môcť využívať Wi-Fi pripojenie na internet.


Ak zatúžite obuť si svoje AKU topánky a vyraziť spoznávať okolie, môžete si užiť príjemnú prechádzku v spomínanom mestskom parku, či historickom centre Piešťan. Aj širšie okolie Piešťan však poskytuje množstvo voľnočasového vyžitia, takže sa určite popýtajte na recepcii hotela, ochotne vám poradia.


Zdroj obrázka: Autor: Lubos K / Shutterstock.com