Štvrtok, 25. február 2021
Jasno  4,7 °C
Mimoriadne správy

Chcete vyzerať dobre v spoločnosti? Poradíme vám, ako na to

 Seocentrum  11. december 2020  221
Chcete vyzerať dobre v spoločnosti? Poradíme vám, ako na to

Aj keď túto sezónu sa budeme musieť vzdať významných spoločenských udalostí, určite ale každej žene dobre padne, ak sa dozvie praktické informácie, ktoré potom zúžitkuje pri nasledujúcej spoločenskej udalosti. Práve spoločenské udalosti sú chvíle, kedy sa aj bežná žena, ktorá trávi pomerne veľa času v teplákoch, môže cítiť ako bohyňa.
Ak chcete teda vyzerať dobre v spoločnosti, poradíme vám, ako na to.


Vyberte si spoločenské šaty, ktoré pristanú vašej postave


Mnoho žien robí jednu zásadnú chybu, a to nevyberá si spoločenské šaty, ktoré pristanú jej postave. Nie každá žena má miery modelky, avšak netreba sa báť, že plnoštíhle ženy si nebudú môcť vybrať pekné spoločenské šaty. Pekné spoločenské šaty nájdete v rôznych eshopoch, avšak pri výbere cez internet sa dôkladne pomerajte a pozrite si jednotlivé rozmery v páse, dĺžku šiat, dĺžku rukávov a iné dôležité parametre. Dôležitý je aj výber farby. Tmavovlásky by mali uprednostňovať výraznú ružovú, kráľovskú modrú, či červenú. Svetlovlásky, blondínky by mali siahať skôr po jemných pastelových farbách, ktoré pristanú aj k bledej pokožke.


Vybrať nové spoločenské šaty dnes nie je problém. Treba však vyberať také, ktoré pristanú postave. Mladšie ženy by mali odhaliť nohy a uprednostňovať krátke spoločenské šaty. Ženy v strednom veku, či v zrelšom veku by mali uprednostňovať skôr dlhé spoločenské šaty.


Zlaďte k nim šperky


K spoločenským šatám odporúčame dobre zladiť aj šperky. Na spoločenské udalosti odporúčame nosiť predovšetkým výrazne náušnice a pekné náramky. Pokojne si môžete vybrať zo svojej šperkovnice trendy zlaté dámske náramky. K nim treba však zladiť pekné elegantné zlaté náušnice, ideálne visiace zlaté náušnice.


V prípade jednoduchých šiat zvoľte prezdobenejšie šperky. V prípade zdobených šiat zvoľte zase naopak skôr jednoduché šperky.


Zdroj obrázka: Autor: Kiselev Andrey Valerevich  / Shutterstock.com