Nedeľa, 24. október 2021
Slnečno  3,9 °C
Mimoriadne správy

Zomrel bývalý basketbalista Michal Maslík, prehral svoj boj s koronavírusom

 Webnoviny   6. október 2021  61
Zomrel bývalý basketbalista Michal Maslík, prehral svoj boj s koronavírusom

6.10.2021 (Webnoviny.sk) - Smutná správa zasiahla slovenskú basketbalovú komunitu, podľa webu basket.sk totiž podľahol komplikáciám spojeným s ochorením COVID-19 pivot Michal Maslík. Tridsaťdvaročný 209 cm vysoký niekdajší basketbalista hral v najvyššej súťaži za Komárno, okrem toho pôsobil aj v Dolnom Kubíne.

Viac o téme: Koronavírus


"Žiaľ, je to pravda. Nedávno sme si pozerali fotografie z predchádzajúcich sezón. Na jednej z nich je Michal po víťaznom koši, ako sa teší a smeje. Vyhasol mladý život, je to tragédia,“ uviedol dlhoročný generálny manažér MBK Komárno Jozef Paulik podľa webu basket.zoznam.sk. Uvedený web tiež informoval, že v posledných dňoch bol Maslík v nemocnici napojený na pľúcnu ventiláciu.

Michal Maslík sa v sezóne 2015/2016 stal s hráčmi Komárna vicemajstrom SR, basketbalisti MBK vtedy vo finále play-off podľahli Prievidzi.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk - Zomrel bývalý basketbalista Michal Maslík, prehral svoj boj s koronavírusom © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.