Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
Ministerstvo kultúry po predĺžení zákazu vychádzania zatvára všekty inštitúcie
29.10.2020 (Webnoviny.sk) - Všetky rezortné inštitúcie Ministerstva kultúry SR (MK SR) budú pre verejnosť zatvorené do nedele 8.novembra. MK SR o tom informovalo v tlačovej správe. Opatrenie súvisí s predĺžením zákazu vychádzania. Zamestnancov inštitúcií sa ich zatvorenie netýka.
Viac o téme: Koronavírus
O ich opätovnom otvorení bude MK SR informovať verejnosť s dostatočným časovým predstihom.
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, Zákaz vychádzania
Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo kultúry po predĺžení zákazu vychádzania zatvára všekty inštitúcie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Zomrela Heda Melicherová, dramaturgička a sólistka SĽUK-u sa dožila 88 rokov
dm spravila unikátny prieskum medzi Slovákmi: Ako sa staráme o naše zdravie a krásu?
Evidenčné listy dôchodkového poistenia treba predložiť do konca januára, uviedla Sociálna poisťovňa
USA porušujú medzinárodný poriadok a ohrozujú suverenitu Dánska, tvrdí Korčok – VIDEO