Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna, dôvodom je násilie v okolí jeho domu
Webnoviny 13. august 2019 783
13.8.2019 (Webnoviny.sk) - Britský hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna. Niekdajšiemu gitaristovi už nefungujúcej kapely Oasis prekáža násilie v okolí jeho domu.
"Sťahujeme sa z Londýna do Hampshireu. Nechceme, aby naše deti vyrastali v Londýne. Nedávno sa neďaleko od nášho domu stali dva prípady súvisiace s dobodaním. Asi si viete predstaviť, že žijem v bohatej štvrti. Na konci ulice je sídlisko a na druhom konci je zase ďalšie, pričom medzi sebou majú konflikt. V strede dňa bodli jedného chlapíka, pričom musela na ceste pristáť helikoptéra a všetky okolité ulice uzatvorili," uviedol 52-ročný muzikant a dodal, že nechce, aby jeho jedenásťročného syna Donovana niekto prepadol pre mobilný telefón.
"Rozhodli sme sa, že pôjdeme na vidiek a deti budú chodiť to miestnej školy. Do Londýna budeme už len dochádzať," vyhlásil pre noviny Sunday Independent.
Interpret má s manželkou Sarou MacDonald okrem Donovana aj osemročného syna Sonnyho. S bývalou manželkou Meg Mathews má 19-ročnú dcéru Anais.
Noel Galagher
Noel Thomas David Gallagher sa preslávil v spomínanej kapele Oasis, v ktorej pôsobil od roku 1991 a vydal s ňou albumy Definitely Maybe (1994), (What's The Story) Morning Glory? (1995), Be Here Now (1997), Standing On The Shoulder Of Giants (2000), Heathen Chemistry (2002), Don't Believe The Truth (2005) a Dig Out Your Soul (2008).
Činnosť skupiny však už od začiatku sprevádzali ostré a otvorené spory medzi ním a jeho bratom, spevákom Liamom, ktoré napokon v auguste 2009 viedli k jej rozpadu.
Noel neskôr založil formáciu Noel Gallagher's High Flying Birds, s ktorou ponúkol albumy Noel Gallagher's High Flying Birds (2011), Chasing Yesterday (2015) a Who Built the Moon? (2017). Informácie pochádzajú z webstránky www.femalefirst.co.uk a archívu agentúry SITA.
Viac k témam: násilie, spevák, sťahovanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Hudobník Noel Gallagher sa sťahuje z Londýna, dôvodom je násilie v okolí jeho domu © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Najväčší úspech je, že sa zobúdzam šťastný, hovorí huslista Nemanja Radulović
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická