Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Guano Apes vystúpia v Prahe a Viedni
Webnoviny 27. február 2017 736
Štvorčlenná formácia sa predvedie najprv 27. októbra v pražskej Meet Factory a o dva dni neskôr vo viedenskej hale Gasometer.
BRATISLAVA 27. februára (WebNoviny.sk) - Nemecká rocková kapela Guano Apes sa predstaví v októbri v Českej republike a Rakúsku. Štvorčlenná formácia na čele so speváčkou Sandrou Nasić vystúpi 27. októbra v pražskej Meet Factory a o dva dni neskôr vo viedenskej hale Gasometer.Stane sa tak v rámci ich nadchádzajúceho európskeho Proud Like A God Tour 2017, ktoré odštartujú 6. októbra v Zürichu. Okrem toho zavítajú napríklad aj do Mníchova, Frankfurtu, Hamburgu, Berlína či Amsterdamu, kde šnúru 5. novembra zakončia.
Kapela Guano Apes vznikla v roku 1994 v meste Göttingen. Okrem spomínanej Nasić ju tvoria aj Henning Rümenapp (gitara), Stefan Ude (basgitara) a Dennis Poschwatta (bicie). Na konte majú zatiaľ päť štúdiových albumov - Proud Like A God (1997), Don't Give Me Names (2000), Walking On A Thin Line (2003), Bel Air (2011) a Offline (2014). Medzi ich hity patria napríklad skladby Open Your Eyes, Lords Of The Boards, Big In Japan, No Speech Living In A Lie či Kumba Yo!.
Informácie pochádzajú z webstránky www.guanoapes.org a archívu agentúry SITA.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Vo veku 83 rokov zomrela herečka Viera TopinkováNasledujúci článok
Foo Fighters vystúpia v Budapešti a Prahe
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru