Sobota, 7. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Do domu Paula McCartneyho sa vlámali lupiči, vyšetrovatelia zatiaľ nikoho nezatkli
BRATISLAVA 15. decembra (WebNoviny.sk) - Do domu anglického hudobníka Paula McCartneyho v Londýne sa vlámali lupiči. Informoval o tom v piatok Scotland Yard. K vlámaniu do domu v londýnskej štvrti St John’s Wood došlo podľa týchto údajov už minulý piatok večer.
Vyšetrovanie ešte stále pokračuje a zatiaľ v prípade nikoho nezatkli. Či hudobník alebo jeho žena Nancy Shevell boli v tom čase doma, nie je známe.
James Paul McCartney *
* je jedným z najslávnejších hudobníkov všetkých čias. V rokoch 1960 až 1970 bol členom legendárnej kapely The Beatles. Slávna štvorka, ako kapelu prezývajú, vo Veľkej Británii nahrala a vydala dvanásť štúdiových albumov.
Po jej rozpade pôsobil do roku 1981 v skupine Wings, v ktorej hrala aj jeho zosnulá manželka Linda McCartney. Je tiež členom dua The Fireman, s ktorým vydal tri albumy. McCartney má zatiaľ na konte šestnásť sólových štúdioviek. Dva razy ho uviedli do Rock'n'rollovej siene slávy, v roku 1988 ako člena The Beatles a o jedenásť rokov neskôr aj ako sólového umelca. Zahral si v snímkach Ťažký deň (1964) či Pomoc (1965).
Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.
Viac k témam: lúpež, Paul McCartney
Zdroj: Webnoviny.sk - Do domu Paula McCartneyho sa vlámali lupiči, vyšetrovatelia zatiaľ nikoho nezatkli © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Shakira čelí obvineniam z daňových únikov, prokurátori od nej žiadajú milióny eur
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Zelené slogany už nestačia: pravidlá pre udržateľnosť sa sprísňujú
Každý piaty tínedžer na Slovensku trpí obezitou. Kaufland verí, že prevencia je kľúčová