Štvrtok, 23. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Zníženie DPH ako pomoci pre turizmuz a gastro je nedohľadne, podľa Doležala treba poriadnu analýzu
Webnoviny 22. apríl 2021 559
22.4.2021 (Webnoviny.sk) - O znížení dani z pridanej hodnoty (DPH) v turizme či v gastre sa nateraz nehovorí. „Zatiaľ to nie je téma na vláde,“ povedal v rámci online diskusie na sociálnej sieti minister dopravy Andrej Doležal.
Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu
Pri znižovaní DPH sa musí podľa neho nájsť široký konsenzus, ktorému musí predchádzať poriadna analýza.
Viac k témam: cestovný ruch, Ekonomické dopady koronavírusu, gastro, turizmus, zníženie DPH
Zdroj: Webnoviny.sk - Zníženie DPH ako pomoci pre turizmuz a gastro je nedohľadne, podľa Doležala treba poriadnu analýzu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Kandidátom KDH na primátora Hlohovca je Ľubomír Petrek, z námestia nemá byť podľa neho parkovisko – VIDEO
Dopravní policajti majú k dispozícii nové autá za takmer 30-tisíc eur, rezort Šutaja Eštoka hovorí o výraznej úspore