Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Ministerstvo financií uvoľnilo peniaze, mobilné odberové miesta dostanú 30 miliónov eur
15.1.2021 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo financií SR uvoľnilo peniaze na boj s koronavírusom. Financie sú určené na prevádzku 260 mobilných odberových miest na päť mesiacov a na zriadenie nových.
„Schválili sme rozpočtové opatrenie a presúvame vyše 30 miliónov eur," informoval rezort na sociálnej sieti.
Viac k témam: antigénové testy, COVID-19, Koronavírus, Pandémia
Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo financií uvoľnilo peniaze, mobilné odberové miesta dostanú 30 miliónov eur © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov