Piatok, 1. máj 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (30. apríl 2026): Panychída za Róberta Remiáša, sakury a nový náčelník GŠ OS SR
- Svetové médiá vyzývajú na umožnenie vstupu novinárov do Pásma Gazy
- Berlín je pripravený na prípadné zníženie počtu amerických vojakov v Nemecku
- Kyjev žiada detaily k návrhu prímeria počas osláv víťazstva nad fašizmom v Rusku
- Raketa Ariane 6 vyniesla satelity pre projekt Amazonu, konkurenciu Starlinku
Ľahká americká ropa zdražela o viac ako dolár, ceny benzínu a vykurovacieho oleja stúpli
Webnoviny 25. január 2018 244
NEW YORK 25. januára (WebNoviny.sk) - Ropa v stredu zdražela. Cena ľahkej americkej ropy stúpla o 1,14 USD, čiže o 1,8 percenta a uzavrela na úrovni 65,61 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena sa považuje za medzinárodnú referenčnú cenu, si prilepšila o 57 centov na 70,53 USD za barel.
Odporúčame:
Ľahká americká ropa si pripísala 90 centov, zvýšili sa aj ceny benzínu a vykurovacieho oleja
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa zvýšila o jeden cent na úroveň 1,92 USD za galón. Zdražel aj vykurovací olej, a to o dva centy na 2,11 USD za galón.
(1 EUR = 1,2352 USD)
Viac k témam: ceny ropy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ľahká americká ropa zdražela o viac ako dolár, ceny benzínu a vykurovacieho oleja stúpli © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Má zmysel filtrovať vodu z vodovodu? 5 dôvodov, prečo to vaše telo ocení
Samit Trojmoria bude o rok na Slovensku, potvrdil prezident Pellegrini – VIDEO
Rozhodne Európsky parlament o zmrazení eurofondov pre Slovensko? Lexmann bude hlasovať proti