Pondelok, 8. december 2025
Mimoriadne správy
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
- Rusko na Ukrajine za uplynulý týždeň stratilo viac ako 10-tisíc vojakov
NEW YORK 8. februára (WebNoviny.sk) - Dolár v úvode piatkového obchodovania stagnoval po tom, ako americký prezident Donald Trump uviedol, že neplánuje stretnutie s čínskym lídrom Si Ťin-pchingom pred tým, ako sa v závere marca skončí ich prímerie v oblasti zvyšovania ciel v rámci obchodného sporu.
Americký minister financií Steven Mnuchin a splnomocnenec USA pre obchod Robert Lighthizer však majú na budúci týždeň viesť delegáciu do Pekingu na ďalšie kolo rokovaní o obchode.
Dolár oproti jenu stagnoval na hodnote 109,79 JPY/USD. Kurz spoločnej európskej meny voči doláru sa tiež nemenil a obchodovala sa na úrovni 1,1337 USD/EUR.
Viac k témam: svetové devízové trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Dolár stagnoval a nemenil sa ani kurz spoločnej európskej meny © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Kallasová: Washington je stále najväčším spojencom EÚ Sobota, 11:41 Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
Najvyšší súd prejedná odvolanie prokurátora vo veci Kádára zo skupiny sátorovcov