Nedeľa, 5. júl 2026
Mimoriadne správy
- Európania v čase rastúcej geopolitickej neistoty čoraz viac vnímajú Úniu ako záruku stability
- Top foto dňa (4. júl 2026): Referendum 2026, plavba lodí a tibetské deti hrajú futbal
- Ruský súd poslal za mreže neonacistov, ktorí chceli zabiť hlavnú tvár kremeľskej propagandy
- Pri pobreží španielskej Costa Bravy bojujú s rozsiahlym lesným požiarom
- Litovský prezident presadzuje začlenenie krajiny do jadrového štítu NATO proti Rusku
Dolár posilnil oproti jenu aj voči euru, zvýšili sa výnosy z amerických dlhopisov
Webnoviny 22. august 2017 332
NEW YORK 22. augusta (WebNoviny.sk) - Dolár v utorok posilnil oproti jenu aj voči euru, keďže výnosy z amerických štátnych dlhopisov sa zvýšili.
Odporúčame:
Dolár oslabil oproti euru aj voči jenu, investori čakajú na stretnutie bankárov
Výnosy z desaťročných dlhopisov stúpli na 2,2 percenta z pondelkovej uzatváracej úrovne 2,18 percenta a výnosy z dvojročných dlhopisov posilnili na 1,32 percenta z úrovne 1,31 percenta.
Hodnota dolára oproti jenu vzrástla na 109,32 JPY/USD z pondelkových 108,85 JPY/USD. Spoločná európska mena voči doláru oslabila na 1,1763 USD/EUR z úrovne 1,1813 USD/EUR.
Viac k témam: svetové devízové trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Dolár posilnil oproti jenu aj voči euru, zvýšili sa výnosy z amerických dlhopisov © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ceny ropy posilnili, vykurovací olej stagnoval
Nemecká prokuratúra pripísala sabotáž plynovodu Nord Stream ukrajinským štátnym orgánom
Chlapec vrazil v Thajsku autom do budhistického sprievodu, zahynulo deväť mníchov
Jednoduché zbieranie bodov, prehľadnejšia aplikácia a výhody na mieru: Kaufland Card XTRA prináša XTRA bonusy