Streda, 29. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Rozhodne Európsky parlament o zmrazení eurofondov pre Slovensko? Lexmann bude hlasovať proti
- Samit Trojmoria bude o rok na Slovensku, potvrdil prezident Pellegrini – VIDEO
- Nemecký kancelár Merz potvrdil plánovanú návštevu Slovenska, informoval premiér Fico – VIDEO
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
Dolár oslabil v reakcii na ďalšie vystrelenie rakety KĽDR, ale rýchlo sa zotavil
Webnoviny 15. september 2017 317
NEW YORK 15. septembra (WebNoviny.sk) - Dolár v úvode piatkového obchodovania oslabil voči jenu v reakcii na to, že Severná Kórea vystrelila raketu stredného doletu, ktorá po 3700 kilometroch letu dopadla do Tichého oceánu.
Odporúčame:
Japoncov zobudili výstražné sirény a utekali sa skryť, Severná Kórea vystrelila ďalšiu raketu
Americká mena sa však rýchlo zotavila a stúpla na 111,24 JPY/USD, čiže na najvyššiu úroveň od konca júla. Spoločná európska mena voči doláru posilnila na 1,1954 USD/EUR zo štvrtkovej uzatváracej úrovne 1,1919 USD/EUR.
Viac k témam: dolár, euro, KĽDR Kórejská ľudovodemokratická republika, Severná Kórea
Zdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">Dolár oslabil v reakcii na ďalšie vystrelenie rakety KĽDR, ale rýchlo sa zotavil © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ryanair v nasledujúcich týždňoch zruší desiatky letov denneNasledujúci článok
Cena ľahkej americkej ropy sa vyšplhala na najvyššiu úroveň od konca júla
Keď poslušná dáma stretne mrzutého polorka a preskočí iskra... Je to Zakázaná láska
Rytmus ide do temnoty, uzatvára seriál Bandita a vydáva soundtrackové EP Čerto – VIDEO, FOTO
Čo robiť so stuhnutou krčnou chrbticou, keď sedíte celý deň v kancelárii