Pondelok, 8. jún 2026
Mimoriadne správy
- Trump: Nikdy som nezaručil, že nebude žiadna vojna. Prečo by som potom vybudoval najsilnejšiu armádu na svete?
- Trump zvažuje kúpu Čagoských ostrovov, jeho administratíva sa obáva námornej špionáže
- Starmer, Macron, Merz a Zelenskyj odprezentovali päť podmienok pre spravodlivý a trvalý mier
- Pašinjan zvíťazil vo voľbách, chce pokračovať v približovaní Arménska k Západu
- Top foto dňa (7. jún 2026): Akcia Pups in the Park, French Open Tennis, podpora Ukrajiny a atletika
Dolár oslabil oproti jenu aj voči euru, ceny amerických výrobcov sa zvýšili
Webnoviny 12. júl 2019 779
12.7.2019 (Webnoviny.sk) - Dolár v úvode piatkového obchodovania klesol oproti jenu aj euru, keďže ceny amerických výrobcov sa v júni zvýšili iba o 0,1 percenta, čo je ďalším znakom toho, že inflačné tlaky sú naďalej utlmené.
Oproti japonskému jenu dolár oslabil na 108,33 JPY/USD zo štvrtkovej úrovne 108,50 JPY/USD.
Spoločná európska mena si prilepšila, a to na 1,1260 USD/EUR z hodnoty 1,1254 USD/EUR.
Viac k témam: svetové devízové trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Dolár oslabil oproti jenu aj voči euru, ceny amerických výrobcov sa zvýšili © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Úrad vlády sa pre konsolidáciu sťahuje do nových priestorov, ukončil prenájom v centre Bratislavy
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine