Piatok, 5. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Deutsche Bank zaplatí vyše sto miliónov dolárov a zbaví sa obvinení z účasti v úplatkárskej schéme
Webnoviny 8. január 2021 649
8.1.2021 (Webnoviny.sk) - Deutsche Bank súhlasila so zaplatením pokuty vo výške viac ako 100 miliónov dolárov (takmer 82 miliónov eur), aby sa vyhla trestnému stíhaniu pre obvinenia z účasti v zahraničnej úplatkárskej schéme.
Federálni prokurátori v americkom Brooklyne však na pojednávaní neprezradili, ktorých štátov sa týkala. Banka uviedla, že neposkytne okamžité vyhlásenie.
Dohoda o zaplatení pokuty výmenou za vyhnutie sa trestnému stíhaniu prichádza v posledných dňoch vlády amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorý mal s bankou dlhoročné osobné obchodné vzťahy.
Viac k témam: korupcia, úplatky
Zdroj: Webnoviny.sk - Deutsche Bank zaplatí vyše sto miliónov dolárov a zbaví sa obvinení z účasti v úplatkárskej schéme © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ľuďom pracujúcim mimo miesta ich bydliska schválili hygienici výnimku na ubytovanieNasledujúci článok
Kurzarbeit v minulom roku využilo 1,16 milióna Rakúšanov
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov
Odolnosť nie je o zatnutých zuboch, ale o pochopení samého seba. Buďte nepriestrelní
Výskum odhalil rozsiahle násilie voči političkám, skúsenosť s ním má takmer každá poslankyňa – VIDEO