Streda, 28. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
NEW YORK 22. júna (WebNoviny.sk) - Ceny americkej ropy vo štvrtok klesli o 0,3 % na 65,54 USD za barel. Severomorská ropa Brent, ktorej cena slúži ako medzinárodná referenčná cena, zlacnela o 2,3 % na 73,05 USD za barel.
Odporúčame:
Dolár stúpol oproti jenu, obavy z obchodného sporu medzi USA a Čínou sú menšie
Vykurovací olej zlacnel o 1,8 % na 2,07 USD za galón a veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa znížila o 0,6 % na 2,01 USD za galón.
(1 EUR = 1,1538 USD)
Viac k témam: Svetové komoditné trhy
Zdroj: Webnoviny.sk - Ceny ropy zlacneli, oslabil aj vykurovací olej a benzín © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Láska, ktorá sa vracia v bielych šatách. Romantický úvod série Wedding Dreams
Danko tvrdí, že mu má obvinenie Matečnej zapchať ústa. Jeho vyjadrenia podľa Rašiho škodia vládnej koalícii
Členstvo v Trumpovej Rade mieru stojí miliardu eur, pripomenula ministerka hospodárstva Saková